More Website Templates @ TemplateMonster.com - September22, 2014!

Nasza firma specjalizuje się w organizacji spływów kajakowych Pilicą. Posiadamy nad samą rzeką własną przystań kajakową, plażę, pole biwakowe i małą gastronomię. Z pola biwakowego mogą skorzystać kajakarze jak i inni turyści chcący odpocząć nad wodą. Oprócz tego na naszych gości czekają rowery, które można u nas wypożyczyć, ułatwią one napewno zwiedzanie Spały jak i okolicy. Uczestnicy spływów po dotarciu do celu mają zagwarantowany odbiór sprzętu i przywóz uczestników z powrotem do miejsca wodowania. Istniej również możliwość powrotu ze spływu wcześniej dowiezionymi rowerami. Po aktywnie spędzomnym dniu można odpocząć przy zimnym piwie na naszej plaży i zażyć kąpieli w Pilicy.

  • 1

    Po pierwsze. Pilica to jedna z najpiękniejszych i najczystrzych rzek w Polsce. Jest całkiem dzika i otoczona pierwotną puszczą. Nie jest to trudna rzeka i poradzą tu sobie nawet mniej doświadczeni kajakarze. Odcinek, na którym organizujemy sływy przebiega przez Spalski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty Spała i Żądłowice.
  • 2

    Po drugie. Spała to przepiękna historyczna miejscowość położona w puszczy pilickiej. Walory miejscowości docenili już carowie zakładając tutaj swoją letnią rezydencję, która stała się w okresie międzywojennym siebibą prezydentów RP. W Spale na turystów czeka bogata baza noclegowo gastronomiczna oraz wiele ciekawych zabytków.
  • 3

    Po trzecie. Okolice Spały gwarantują wiele atrakcji zarówno historyczych jak i przyrodniczych. Średniowieczne zamki i kościoły, bunkry z drugiej wojny światowej, wywierzyska (Niebieskie Źródła), śródleśne stawy i lasy pełne grzybów. Wokół Spały i sąsiednich miejscowości wyznakowano wiele ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.
Na miejscu możecie państwo wypożyczyć kajak lub rower. Po skończonym spływie odbieramy sprzęt i uczestników i odwozimy do Spały. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość rozpoczęcia spływu w dowolnym miejscu.
Na przystani czeka na naszych gości czysta piaszczysta plaża i kąpielisko. W sezonie funkcjonuje tu letni bar, w którym można zaspokoić głód i pragnienie. Oferujemy ciepłe posiłki, ciepłe i zimne napoje oraz zimne piwo.
Na polu biwakowym możemy ugościć zarówno kajakarzy jak i turystów chcących spędzić wolny czas nad wodą. Mamy tu miejsce na ognisko, a na zamówienie możemy przygotować opał. Zaplecze sanitarne o standardzie biwakowym.